ParadoX

Özel Yazılım Geliştirme

Ana Sayfa / ÖZEL YAZILIM
Özel Yazılım Geliştirme
Özel Yazılım, Özel Kodlama ve Bootstrap tasarımlarımız ile harikalar yaratıyoruz. İhtiyacınıza uygun özel yazılımlar üretiyoruz. 
 

ÖZEL YAZILIM SIFIRDAN ÜRETİM

Özel yazılım ile Herkes farklı olmak ister, Her firma birbirinin aynı tasarıma sahip olmadığını ve hepsi birbirinden daha üstün olduğunu kanıtlamak ister. İşte bu bölümde biraz bütçe, biraz beyin fırtınası ile harikalar yaratabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda firmalarınız için en kaliteli yazılımları sizler için kodluyoruz.

 

NASIL BİR ÖZEL YAZILIM YAPABİLİRSİNİZ?

Örnek olarak bir müşterimiz hazır e-ticaret sitelerini tek bir çatı altında siparişlerini yönetmek istiyor ve bunu nasıl yapacağını bilmiyor. PHP dili ile yazılmış jet hızında çalışan bir uygulama gerçekleştirdik. 10 Adet e-ticaret sitesini tek bir panel üzerinden yönetmesini sağladık. Kargo takip işlemleri yapabilmek, siparişi teslim edebilmek ve istatistikleri sipariş durumlarını takip edebilmeleri ve tek panelden yönetip çıktı alabilmeleri ve müşterilere en hızlı şekilde hizmet verebilmeleri için bu özel yazılımı gerçekleştirdik.

Sizlerinde özel istekleri olursa bolu.web.tr her türlü istediğiniz yazılımı Dünyanın en gelişmiş yazılım dili PHP ile  gerçekeştirecektir.FİRMANIZA ÖZEL BİR WEB TASARIM MI İSTİYORSUNUZ?

Kurumsal bir web siteniz var ve internette daha önce hiç olmayan bir CMS portal yazılımı mı istiyorsunuz? bolu.web.tr isteğinizi mümkün olan en kısa sürede sizler için kodlayacaktır.
Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak.

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

captcha