ParadoX

Grafik Tasarım

Ana Sayfa / GRAFİK TASARIM
Grafik Tasarım
Grafik Tasarım projelerinizi en iyi şekilde profesyonel bir grafik tasarım ekibi ile gerçekleştiriyoruz. Siz isteyin biz harikalar yaratalım. 
 
GRAFİK TASARIM İHTİYAÇLARINIZDA BOLU.WEB.TR YANINIZDA
Grafik tasarım projelerinde en önemli husus kaliteli, yüksek çözünürlükte ve hatasız bir çalışma olması önemlidir. Nanomedya Dijital Çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Bir çok kaliteli, bilinen markaların tercih ettiği Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı gün geçtikçe önemli bir yol alarak bir çok kaliteli referansı bünyesine katıyor.

GRAFİK TASARLAMA 'DA HANGİ PROGRAMLAR KULLANIYORUZ
Grafik tasarlama yaparken önceliğimiz lisanslı programlar kullanmaktır. Tüm Adobe ürünlerini lisanslı olarak kullanıyoruz. Peki nedir bu kullandığımız lisanslı programlar ;
Adobe Illustrator
 
Adobe Illustrator, Adobe firmasının geliştirdiği vektörel çizim yazılımıdır. Dosya biçimleri: AI, SVG, EPS ve PDF Gelişmiş vektörel çizge çizim özellikleri ile öne çıkan bir yazılım olan Illustrator, QuarkXPress'in de olduğu gibi endüstri standardıdır.  
CorelDraw
 
Corel Firmasının vektör çizim için yaptığı ve oldukça yaygın olarak kullanımı olan bir grafik yazılımıdır. Genel olarak matbaalar ve grafik ajansları tarafından tercih edilmektedir.
 Adobe Photoshop
 
Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.
 Adobe Fireworks
 
Adobe Fireworks ya da eski ismiyle Macromedia Fireworks, bitmap ve vektörel grafik editörü programı. Başlangıçta Macromedia xRes'in parçaları kullanılarak geliştirilen yazılım, 2005'te Adobe tarafından satın alındı.
 
Peki bu kadar programı kullanmak yetiyor mu? tabiki hayır asıl iş programı kullanmak değil yaratıcılığını konuşturmaktır. Ve bu alanda Nanomedya en iyisi diyebiliriz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sosyal medya hesaplarınız için günlük, haftalık paylaşım resimleri , Kurumsal firmalarınız için Logo tasarımları , Kartvizit Tasarımları, Web siteleriniz için birbirinden güzel sliderler gibi bir çok çalışmayı vektörel ve çizim olarak dilediğiniz gibi yapma imkanına sahibiz.
grafik tasarım grafik tasarım grafik tasarım grafik tasarım işleri grafik tasarım grafik grafik tasarım bolu grafik

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

captcha