banner5-kus

TASARIM • YAZILIM • SOSYAL MEDYA • E-TİCARET

Gizlilik Politikası

Ana Sayfa / Gizlilik Politikası

Bu belge, BOLU.WEB.TR kişisel verileri nasıl işlediğini açıklamaktadır.

Gizlilik politikası, topladığımız ve işlediğimiz tüm kullanıcı kişisel verileri için geçerlidir. Web sitemizde toplanan iletişim bilgileri, sorunuza yanıt göndermek dışında kamuya açıklanmayacak veya başka hiçbir amaçla kullanılmayacaktır!

Açık ve net bir onay vererek onayladığınız kişisel verilerinizi yukarıdaki amaçlar doğrultusunda gönüllü olarak sağlamaktasınız. Yukarıdaki veriler toplanma amaçlarını yerine getirebilmemiz için gereklidir ve açık onayınız alınmadan başka hiçbir amaçla kullanılmayacaktır. Sonuç olarak, talep edilen kişisel verileri reddetmeniz durumunda BOLU.WEB.TR bu talep doğrultusunda işlem yapamayacaktır.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin onayınızı istediğiniz zaman herhangi bir sonuçla karşılaşmadan geri çekebileceğinizi ve talebinizin en kısa sürede yerine getirileceğini bildiririz. Onayınızı geri çektikten sonra kişisel verileriniz artık işlenmeyecek ve BOLU.WEB.TR'in iç mevzuatına uygun olarak güvenli bir şekilde silinecek veya yok edilecektir.

Kişisel verileriniz BOLU.WEB.TR dışındaki üçüncü kişilere aktarılmayacaktır. Kişisel verilerinizin üçüncü kişilerin kullanımına sunulması durumunda BOLU.WEB.TR, kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevcut düzenlemeler uyarınca sizi önceden bilgilendirecektir.

Kişisel verileriniz üçüncü ülkelere veya uluslararası kuruluşlara aktarılmayacaktır.

BOLU.WEB.TR, kişisel verilerinizi açıklanan amaca uygun olarak, bu verilerin işlenmesinin toplanma amacına ulaşmak için gerekli olduğu süre boyunca ve en geç düzenleyici bir iç kanunla belirlenen süre içinde işleyecektir. bu tür verilerin işlenmesi ve saklanması.

Hakkınızda topladığımız kişisel verileri güvenli bir ortamda saklıyoruz. Kişisel bilgileriniz herhangi bir kuruluş veya kişi tarafından izinsiz erişime, ifşa edilmeye, kullanıma, değiştirilmeye veya yok edilmeye karşı korunmaktadır. İşlenen veriler tesislerimizde ve BT sistemlerimizde saklanır, ancak bazen verileri güvenilir hizmet sağlayıcılarımızın sunucularında da saklarız. Kişisel bilgilerin, yalnızca yetkili kişilerin erişebileceği güvenli bir yerde (kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını, erişimini, ifşa edilmesini, kopyalanmasını veya değiştirilmesini önlemek için makul idari, teknik ve fiziksel önlemleri içeren) saklanmasını sağlayacağız.

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin haklarınızın kullanılmasına ilişkin tüm soru ve bilgiler için BILGI@BOLU.WEB.TR e-posta adresiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.